Hakkımızda

İşletmemiz, ticari faaliyetlerine 2015 yılında başlamıştır. Sosyal medya sitesi olan İnstagram üzerinden satışına başladığımız çocuk kıyafetleri alanında büyük bir başarı yakaladık. İlerleyen ve gelişen tecrübemizi, genişlemekte olan tesettür giyim sektörüne doğru kaydırdık. 2017 yılı itibariyle, ürün ve hizmetlerimizi Ahsen Bone Şal olarak devam ettirmekteyiz. Ürünlerimizde her zaman kaliteli kumaşlar ve iplikler tercih ederek, müşterilerimizin her zaman mutlu ve memnun kalmasını sağlıyoruz. Kadın giyim üzerinden, yelpazemizi genişleterek, daha çok kişiye ulaşma amacımızı gerçekleştirmek için çok çalışıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimize alanında geniş hizmet sunduğumuz tesettür giyim, bizler için son derece geliştirilebilir ve çeşitlendirilebilir bir alandır. Sizlere hizmet verirken, her zaman sağlıklı kumaşlar tercih ediyoruz. Ürünlerimizin renk çeşitliliğini, rahatlığını her zaman ön planda tutarak, rahatça giyip çıkabileceğiniz hizmetlerimizi sağlıyoruz. Hizmetlerimizin tümünde, 450 Türk Lirası üzeri kargoyu ücretsiz olarak sağlıyoruz. Beğendiğiniz ürünlere kısa sürede sahip olmak için, işletmemizi tercih edebilirsiniz.

Ödeme Sistemlerimiz

Hem Instagram sosyal medya hesabımız üzerinden, hem de e-ticaret sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişlerde, sizlere kaliteli hizmet ve ödeme sistemleri sunuyoruz. Özellikle müşterilerimize kapıda ödeme kolaylığı sunarak, onların çok daha rahat şekilde alışveriş yapmasını sağlıyoruz.

İşletmemizde:

  • Banka havalesi,
  • Kapıda ödeme,
  • Kredi kartıyla ödeme,
  • Whatsapp üzerinden iletişim kolaylığı sunuyoruz.

Böylece siz kıymetli müşterilerimizin, satın aldıkları ürünler hakkında akıllarında soru kalmadan sipariş verebilmesini sağlıyoruz. İşletmemizden hizmet satın alırken, ödeme yönteminizi belirtmeniz gerekmektedir. Faturalı hizmet verdiğimiz sayfada, sizlere her zaman güvenilir bir alışveriş imkanı sağlıyoruz.

Hizmet Kalitemiz ve Ürün Çeşitliliği

Müşterilerimize her zaman kaliteli ve severek kullanacakları ürünlerin sunumunu yapıyoruz. Hem sosyal medya hem e-ticaret sitemiz üzerinden verebileceğiniz siparişlerimizde ürün çeşitliliğini her zaman maksimum tutmaya özen gösteriyoruz.

Siz kıymetli müşterilerimiz için özel olarak üretimini sağladığımız ürünlerimiz bulunuyor. Özellikle hazır şallar, boneler, çift taraflı boneler, bone şallarımız çokça tercih edilen ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Kalitemizden ödün vermeden ürettiğimiz tüm bonelerimiz ve şallarımız, sizlere çok yakışacak ve tarzınızı ortaya çıkartmanıza yardımcı olacaktır.

Ürünlerimiz arasında çoraplara da yer vererek, tesettürlü müşterilerimizin diledikleri modellere sahip olmasını sağlıyoruz. Çok moda olan babet çoraplarından, patik çoraplara kadar geniş ürün yelpazemiz bulunmaktadır. Ayrıca namaz elbiseleri, yarı matik ürünler de sitemiz üzerinden satılmaktadır.

Toptan ve Perakende Satış

İşletmemizde, üretimini sağladığımız bonelerimiz ve şallarımızdan, dilerseniz kendi firmanızda satmak üzere, dilerseniz kullanmak üzere sipariş verebilirsiniz. Özel günlerde, kaliteli ürünler hediye etmek istediğiniz sevdiklerinize de ürünlerimizden satın alabilir, güvenli ödeme yöntemlerimizle onlara sahip olabilirsiniz. Sitemizde her zaman özel indirimli ürünlerimiz bulunmakta, şal ve bone çeşitlerimiz de sürekli olarak genişletilmektedir.

Değişim ve Koşullarımız

Ürünlerimizde bizden kaynaklanan bir problem, bir iplik ve kumaş hatası olmadığı sürece, iade kabul edemiyoruz. Hijyen açısından, sizleri düşündüğümüz için geliştirdiğimiz bu hizmetimizde, ürünlerinizde herhangi bir doku bozukluğu ya da başka bir hatanın olması durumunda, ürünün tüm faturalarıyla birlikte bizlere gönderilmesi sonrasında ürünün yenisiyle değişimini sağlıyoruz.

İşletmemiz den aldığınız, kullanmadığınız, kumaş bütünlüğü bozulmayan, tekrar satılabilecek ürünlerin değişimini yapmaktayız. Barkodu bozulmamış olması, etiketinin üzerinde durması bizler için son derece önemlidir. Üzerinde herhangi bir tadilat yapılmaması da ürünü değişime alabilmemiz için gereklidir.

Tüm bu şartları sağlayan ürünlerinizin değişimini, sitemiz üzerinden 14 gün içerisinde dolduracağınız değişim fişini ve ürünü, alıcı ödemeli olarak gönderilmesi gerekmektedir. Sonrasında, ürününüz incelenerek, değişimi onaylandığında, en kısa sürede yeni ürününüzün gönderimini sağlamaktayız.

Ürünlerimizi yakından incelemek için mağazamızı ziyaret edebilir, iletişim sayfamızdan bizlere hızlıca ulaşabilirsiniz.