İade ve Değişim Şartları

Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

İade ve Değişim Yapılacak Ürünlerin Faturası

İade işlemi hijyen açısından uygun olmadığı için iade alınamamaktadır. Tarafımızdan kaynaklanan hatalarda ürün değişimi yapılacak ürünün faturasının tüm nüshaları ile birlikte tarafımıza iletilmesi gerekmektedir.

Değişim Yapılacak Ürünler

Değişim prosedürlerimiz gereği tekrar satışa sunulabilecek durumdaki kullanılmayan, etiketi ve barkodu üzerinde, tadilat görmemiş paketli şekildeki ürünün değişimini siparişinizin tarafınıza ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde, faturanızın alt kısmında bulunan ilgili bölümü doldurarak, ürün ebatına uygun ve zarar görmeyecek ambalajda Yurtiçi kargo ile alıcı ödemeli olarak gönderdiğiniz takdirde gerekli işlemler yapılacaktır. Tekrar satışa sunulamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir. 

Ürününüz tarafımıza ulaştığı gün tarafınızla iletişime geçilip değişim ile ilgili süreç başlayacaktır. En kısa süre içierisinde belirlemiş olduğunuz ürün adresinize gönderilecektir.